Lietuviškai
MENU

test_shinglas_LT.jpg


Aptarnavimo centro telefonas:

8 (644) 35749

Akcija „Laimėk TechnoNICOL SHINGLAS dangos priežiūros servisą 3 metams“

  »     »   Akcija

Akcijos taisyklės:

1. Akcijos organizatorius – UAB „Mida LT“;

2. Akcijos trukmė – nuo 2017 06 01 iki 2017 10 31 dienos;

3. Akcijos prizas – gamintojo atstovo apsilankymas jūsų objekte vieną kartą per metus, tris metus iš eilės. Atstovas  atliks profilaktinę stogo dangos apžiūrą, po kurios pateiks namo savininkui rekomendacijas dėl tolimesnės dangos priežiūros.

4. Akcijos dalyviais tampa visi asmenys, įsigiję TechnoNICOL bitumines čerpes ir komplektuojančias medžiagas bei užregistravę savo namą iki 2017 10 31 d. Akcijoje gali dalyvauti tik gyvenamųjų pastatų savininkai.

5. Akcija galioja perkant TechnoNICOL bitumines čerpes ir komplektuojančias medžiagas.

6. Akcija galioja jeigu stogas įrengtas laikantis TechnoNICOL bituminių čerpių montavimo instrukcijos.

Akcijos eiga:

1. Asmuo įsigijęs daugiau kaip 160 m2 TechnoNICOL bituminių čerpių dangos ir visas būtinas komplektuojančias medžiagas stogo dangai įrenti, registruojasi užpildydamas registracijos formą (ATSISIŲSTI). Kartu su registracijos forma be kontaktinės informacijos būtina pateikti (skenuota kopija arba foto nuotrauka) medžiagų įsigijimo dokumentus (kasos čekis/ sąskaita-faktūra), kur aiškiai nurodyti prekių pavadinimai ir kiekiai. Gavus organizatorių patvirtinimą, objektas yra registruojamas akcijoje. Užpildytą formą ir papildomus pirkimo dokumentus siųsti el. paštu secretary@mida.lt.

2. Registruojami visi konkurso sąlygas atitinkantys objektai.

3. Organizatoriaus atstovas 2018 - 2020 metų laikotarpiu įsipareigoja apsilankyti objekte vieną kartą metuose iš anksto suderinus atvykimo laiką su namo savininku.

Bendrosios UAB „Mida LT“ organizuojamų akcijų taisyklės

1. UAB „Mida LT“ organizuojamose akcijose negali dalyvauti įmonės UAB „Mida LT“ darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai, UAB „Mida LT“ produkciją platinančių įmonių savininkai, darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai, įmonės, kurių savininkai ar (ir) bendraturčiai yra UAB „Mida LT“ produkciją platinančių įmonių savininkai, darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai;

2. UAB „Mida LT“ vykdomos akcijos galioja tik Lietuvos Respublikos teritorijoje, o dalyvauti joje gali tik Lietuvos Respublikos piliečiai.

3. Akcijos laikotarpiu įsigytoms prekėms galioja specialios grąžinimo sąlygos – grąžinti galima tik brokuotas, neatitinkančias aprašymo ant pakuotės ir UAB „Mida LT“ atstovų klaidingai parduotas prekes;

4. Laimėtojai yra informuojami asmeniškai.

5. Akcijų prizai į pinigus arba kitus prizus nekeičiami.

6. Jei akcijos prizas dėl tam tikrų priežasčių yra apmokestinamas kokiais nors mokesčiais, UAB „Mida LT“ juos išskaičiuoja ir sumoka, o laimėtojo duomenis pateikia tuos mokesčius kontroliuojančioms institucijoms;

7. UAB „Mida LT“ pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas arba nutraukti akciją iš anksto apie tai neįspėjusi dalyvių, bet informaciją apie tai atsiųsdama elektroniniu paštu.

8. Akcijos organizatoriai turi teisę vienašališkai ir bet kuriuo metu pašalinti bet kurį akcijos dalyvį, jeigu būtų užfiksuotas, kuris nors šių taisyklių pažeidimas ir (ar) piktnaudžiavimas jomis.

9. Akcijos dalyviai neturi teisės viešinti arba perduoti tretiesiems asmenims bet kokio tipo informaciją apie akcijos taisykles, rezultatus, prizus, eigą, dalyvius ir (ar) organizatorius.

10. Dalyvavimas UAB „Mida LT“ organizuojamose akcijose reiškia, kad dalyviai sutinka su visomis jų taisyklėmis.

11. Visa informacija apie UAB „Mida LT“ vykdomas akcijas yra skelbiama UAB „Mida LT“ interneto tinklapyje www.mida.lt.

12. Visus klausimus susijusius su akcija, galite rašyti adresu secretary@mida.lt arba skambinti šiuo telefonu  +37067766761.

Jūsų statybų partneris UAB „MIDA LT“

 

MIDA LT, UAB
Visos steisės saugomos © 2011-2016
Adresas: Gamyklos g. 19, Gargždai LT-96155
Tel.: +370 700 44722 
Faks.: +370 46 455 167, el. p.: info@mida.lt 
Įm. k.: 110433047
PVM mok. k.: LT104330410