ĮSPĖJIMAS: Informuojame, kad svetainė tvarko asmens duomenis ir naudojasi "slapukais".
Tęsdami naudojimasi šia svetaine jūs sutinkate su mūsų privatumo politika. Duotą sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 Lietuviškai
MENU

NICOBAND DUO

  »     »     »   NICOBAND DUO
„NICOBAND DUO“ – tai dvipusė prisiklijuojanti bitumo-polimerinė juosta paviršių sandarinimui ir priklijavimui.

Hermetikas „NICOBAND DUO“ yra juostos pavidalo (specialaus tiršto bitumo-polimerinio mišinio sluoksnis tarp lengvai nuimamos silikonizuotos apsauginės plėvelės), - tai leidžia greitai ir tvarkingai, be papildomų įrankių ir praktiškai be išankstinio pasirengimo atlikti hidroizoliavimo darbus.

Dvipusė prisiklijuojanti juosta-hermetikas „NICOBАND DUO“ sandariai prisiklijuoja prie įvairių paviršių: metalo, šiferio, medžio, plastmasės, tinko, stiklo ir kt., todėl galima sujungti ir sandarinti įvairių faktūrų ir savybių elementus.

Gaminį „NICOBAND DUO“ galima naudoti visose klimato zonose. Eksploatavimo laikotarpis - 10 metų.

Naudojimo sritis:
 
Juosta-hermetikas „NICOBAND DUO“ nepakeičiama ten, kur būtina sandariai prigludusių vienas prie kito paviršių hidroizoliacija. Ši juosta vienu metu atlieka dvi funkcijas – suklijuoja paviršius per visą jų lietimosi plotą ir patikimai sandarina tarp jų esantį tarpą. Be to, galima kloti izoliaciją bet kurioje sunkiai prieinamoje vietoje. Naudojama įvairių konstrukcijų sandūrų ir siūlių, stogo sandūrų, įskaitant su vamzdžiais, langais ir parapetais, sandarinimui.

Klojimas:

Juosta klojama ant lygaus, sauso ir iš anksto nuvalyto paviršiaus. Nuėmus apsauginę plėvelę nuo vienos pusės, juostą reikia stipriai prispausti prie paviršiaus rankomis arba lyginimo velenėliu. Po to plėvelė nuimama nuo kitos pusės ir prispaudžiamas priklijuojamas elementas. Nerekomenduojama naudoti juostą „NICOBEND DUO“ ant karštų paviršių, kurių temperatūra aukštesnė kaip 45-50 ºС. Kad juosta prisiklijuotų kokybiškai, pagrindo ir medžiagos temperatūra turi būti ne mažesnė kaip +5 ºС. Esant žemesnei temperatūrai, pagrindą ir apatinį medžiagos paviršių būtina pašildyti statybiniu fenu.

 


Techniniai duomenys:
Diegimo instrukcijos:        Parsisiųsti PDF

 

MIDA LT, UAB
Visos steisės saugomos © 2011-2016
Adresas: Gamyklos g. 19, Gargždai LT-96155
Tel.: +370 700 44722 
Faks.: +370 46 455 167, el. p.: info@mida.lt 
Įm. k.: 110433047
PVM mok. k.: LT104330410