ĮSPĖJIMAS: Informuojame, kad svetainė tvarko asmens duomenis ir naudojasi "slapukais".
Tęsdami naudojimasi šia svetaine jūs sutinkate su mūsų privatumo politika. Duotą sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 Lietuviškai
MENU

NICOBAND

  »     »     »   NICOBAND
Lipni sandarinimo juosta NICOBAND – tai patogi priemonė sandarinti įvairius įtrūkimus ir sandūras. Taip pat naudojama įrengiant prijungiamųjų sandūrų izoliaciją, atliekant stogo dangų ir vandens nutekėjimo sistemų remontą. Speciali plėvelė, apsauganti sandarinimo juostą nuo UV spindulių, prailgina juostos eksploatavimo laiką lauko sąlygomis, o plati spalvinė gama leidžia parinkti tinkamą sprendimą bet kuriam stogui.
 
NICOBAND juostos hermetizuojantis bituminis sluoksnis apsaugotas nuo UV spindulių aliuminio plėvele, todėl šią juostą galima be apribojimų naudoti lauko darbams.
 
Juostos lipnusis apatinis sluoksnis idealiai sukimba ir kokybiškai prisiklijuoja prie įvairių paviršių: metalo, šiferio, medžio, plastiko, tinko, betono, stiklo ir kt.
Naudojimo sritis:
 
Juosta-hermetikas „NICOBAND“ skirta siūlių bei sandūrų sandarinimui, plyšių remontui, hidroizoliacijai, apsaugai nuo korozijos. Idealiai tinka sandarinti prijungiamąsias stogo sandūras, grindų ir sienų sandūras vonios kambaryje, vamzdžių sandūras bei remontuoti metalines talpas.

Klojimas:

Juosta tvirtinama ant lygaus, sauso ir iš anksto nuvalyto paviršiaus. Kad juosta patikimai prisitvirtintų, būtina ją glaudžiai prispausti rankomis arba lyginimo velenėliu. Ant vertikalių paviršių medžiaga tvirtinama prispaudžiamąja lystvele. Nerekomenduojama naudoti juostos „NICOBAND“ ant karštų paviršių, kurių temperatūra aukštesnė kaip 45-50 ºС. Kad juosta prisiklijuotų kokybiškai, pagrindo ir medžiagos temperatūra turi būti ne mažesnė kaip +5 ºС. Esant žemesnei temperatūrai, pagrindą ir apatinį medžiagos paviršių būtina pašildyti statybiniu fenu.
 

Techniniai duomenys:
Trumpos naudojimo instrukcijos:  Parsisiųsti PDF
Sertifikatas (EN):  Parsisiųsti PDF

 

MIDA LT, UAB
Visos steisės saugomos © 2011-2016
Adresas: Gamyklos g. 19, Gargždai LT-96155
Tel.: +370 700 44722 
Faks.: +370 46 455 167, el. p.: info@mida.lt 
Įm. k.: 110433047
PVM mok. k.: LT104330410