ĮSPĖJIMAS: Informuojame, kad svetainė tvarko asmens duomenis ir naudojasi "slapukais".
Tęsdami naudojimasi šia svetaine jūs sutinkate su mūsų privatumo politika. Duotą sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 Lietuviškai
MENU

Apsauginės mastikos

  »     »     »   Apsauginės mastikos

Apsauginė aliuminė mastika TECHONICOL Nr. 57

Mastikos sudėtis: polimerais modifikuotas naftos bitumas, aliuminio pigmentas, technologiniai priedai ir organinis tirpiklis. Mastikos sudaroma elastinga izoliacinė danga efektyviai apsaugo bituminius stogus nuo ultravioletinių spindulių ir įkaitimo, o metalinius stogus – nuo korozijos.

Naudojimo sritis:

Apsauginė aliuminio mastika TECHONICOL Nr. 57 atspindi šviesą ir naudojama apsaugoti stogus nuo ultravioletinių spindulių bei šiluminio senėjimo. Ji naudojama:

  • įrengiant apsauginį naujų bituminių, bitumo-polimerinių mastikos sluoksnių stogo dangų sluoksnį;

  • restauruojant apsauginį senų bituminių, bitumo-polimerinių mastikos sluoksnių ir ritininių stogo dangų sluoksnį;

  • kaip apsauginis antikorozinis metalinių stogo dangų sluoksnis;

Laikymo sąlygos:  Laikyti sausoje, apsaugotoje nuo šviesos vietoje, aplinkos temperatūra - nuo -200С iki +300С. Garantinis saugojimo laikotarpis — 12 mėnesių.

Saugos priemonės: Nenaudoti prie atviros ugnies šaltinių. Darbus atlikti tik gerai vėdinamose patalpose. Saugotis, kad medžiagos nepatektų į akis ir ant odos.

Pakuotė: 20 l, 10 l, 3 l talpos metaliniai kibirėliai.

 


 

Bituminis lakas TECHONICOL Nr.25

Bituminis lakas TECHONICOL Nr.25 – tai naftos bitumo tirpalas organiniuose tirpikliuose su sintetiniais modifikuotais priedais ir sikatyvu (džiūvimą pagreitinančia medžiaga).
 Naudojimo sritis: 

Lako paskirtis – apsaugoti metalinių konstrukcijų ir gaminių paviršius, juos trumpai saugant ir transportuojant (šešis mėnesius vidutinio klimato zonoje pagal GOST 6992 vienasluoksnėms dangoms); jis taip pat naudojamas betono ir kitų tvirtų paviršių gruntavimui, antiseptinių mišinių, skirtų medienos apsaugai gamybai, bei aliuminio dažų gamybai. 

Išdžiūvęs laku padengtas paviršius turi būti vienalytis, blizgus, be pašalinių intarpų, pūslelių ir raukšlių. Spalva – juoda.


Išeiga: nustatoma, priklausomai nuo atliekamų darbų pobūdžio.

Laikymo sąlygos:  Laikyti sausoje, apsaugotoje nuo šviesos vietoje, aplinkos temperatūra - nuo -200С iki +300С. Garantinis saugojimo laikotarpis — 12 mėnesių.

Saugos priemonės:  Nenaudoti prie atviros ugnies šaltinių. Darbus atlikti tik gerai vėdinamose patalpose. Saugotis, kad medžiagos nepatektų į akis ir ant odos.

Pakuotė:  3l talpos metaliniai kibirėliai.

 

 

MIDA LT, UAB
Visos steisės saugomos © 2011-2016
Adresas: Gamyklos g. 19, Gargždai LT-96155
Tel.: +370 700 44722 
Faks.: +370 46 455 167, el. p.: info@mida.lt 
Įm. k.: 110433047
PVM mok. k.: LT104330410