ĮSPĖJIMAS: Informuojame, kad svetainė tvarko asmens duomenis ir naudojasi "slapukais".
Tęsdami naudojimasi šia svetaine jūs sutinkate su mūsų privatumo politika. Duotą sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 Lietuviškai
MENU

Hidroizoliacinės mastikos

  »     »     »   Hidroizoliacinės mastikos

Emulsinė stogo dangų mastika TECHONICOL Nr.31

Emulsinė stogo dangų mastika TECHONICOL Nr.31 - tai paruoštas naudoti produktas. Jo sudėtis: dirbtiniu kaučiuku modifikuoto naftos bitumo vandeninė emulsija, technologiniai priedai ir mineraliniai užpildai. Dangos, pagamintos šios mastikos pagrindu, pasižymi dideliu elastingumu, tvirtai sukimba su pagrindu, yra atsparios šilumos ir drėgmės poveikiui. Produkto suėtyje nėra tirpiklių.

Naudojimo sritis:
  • užtepamąją hidroizoliaciją vidaus patalpose (vonios kambariuose, baseinų grindyse, balkonuose, rūsiuose);

  • įrengiant mastikos sluoksnių stogo dangas ir remontuojant visų tipų stogo dangas (kartu su stiklūnu, stiklo pluoštu, ritininėmis medžiagomis ir be jų);

  • apsauginius stogo dangos sluoksnius;

  • apsauginę statybinių konstrukcijų (pamatų, rūsių, polių ir kitų įgilintų arba turinčių sąlytį su drėgna aplinka objektų) hidroizoliaciją;

Laikymo sąlygos:  Laikyti sausoje, apsaugotoje nuo šviesos vietoje, aplinkos temperatūra - nuo + 50С iki +300С. Garantinis saugojimo laikotarpis — 6 mėnesiai.

Saugos priemonės: Produktas gaminamas vandens pagrindu, jo sudėtyje nėra organinių tirpiklių. Saugotis, kad medžiagos nepatektų į akis ir ant odos.

Pakuotė: 20 l, 10 l, 3l talpos metaliniai kibirėliai.

 

 

Stogo dangos mastika TECHONICOL Nr. 21 (Technomast)

Stogo dangos mastika TECHONICOL Nr 21 (Technomast) - tai paruoštas naudoti produktas, sudarytas iš dirbtiniu kaučiuku modifikuoto naftos bitumo, tecnologinių priedų, mineralinių užpildų ir organinio tirpiklio. Jos dangos pasižymi dideliu elastingumu, gera sukibimu su pagrindu, yra atsparios šilumos ir drėgmės poveikiui.


Naudojimo sritis:
  • įrengiant mastikos sluoksnių ir remontuojant visų rūšių stogo dangas (naudojant kartu su stiklūnu, ritininėmis dangomis arba be jų);

  • įrengiant statybinių konstrukcijų (pamatų, rūsių, polių ir kitų įgilintų arba turinčių sąlytį su drėgna aplinka objektų) hidroizoliaciją;

  • kaip medžiaga, skirta metalinių paviršių, įskaitant vamzdžius, automobilių kėbulus, hidroizoliacijai ir apsaugai nuo korozijos;

Išeiga: įrengiant mastikos sluoksnių stogo dangą – 3,8-5,7 kg/m2; įrengiant hidroizoliaciją - 2,5 - 3,5 kg/m2.

Laikymo sąlygos:  Laikyti sausoje, apsaugotoje nuo šviesos vietoje, aplinkos temperatūra - nuo -200С iki +300С. Garantinis saugojimo laikotarpis — 12 mėnesių.

Saugos priemonės:  Nenaudoti prie atviros ugnies šaltinių. Darbus atlikti tik gerai vėdinamose patalpose. Saugotis, kad medžiagos nepatektų į akis ir ant odos.

Pakuotė:  Metaliniai 20 kg, 10 kg, 3 kg kibirėliai.

 
 

 

Hidroizoliacinė mastika TEСHNONIСOL Nr. 24 (MGTN)

Hidroizoliacinė mastika TECHONICOL Nr.24 (MGTN) - tai visiškai paruoštas naudoti produktas, pagamintas naftos bitumo pagrindu su technologiniais priedais, mineraliniais užpildais ir tirpikliu.

Naudojimo sritis: 
  • įrengiant Išorinę ir vidinę betono, gelžbetonio, metalinių, medinių ir kitų statybinių konstrukcijų hidroizoliaciją;
  • kaip medžiaga, apsauganti metalinius paviršius, konstrukcijas ir gaminius, įskaitant vamzdžius, automobilių kėbulus nuo korozijos;
Išeiga: priklauso nuo atliekamų darbų pobūdžio.

Laikymo sąlygos:  Laikyti sausoje, apsaugotoje nuo šviesos vietoje, aplinkos temperatūra - nuo -200С iki +300С. Garantinis saugojimo laikotarpis — 12 mėnesių.

Saugos priemonės:  Nenaudoti prie atviros ugnies šaltinių. Darbus atlikti tik gerai vėdinamose patalpose. Saugotis, kad medžiagos nepatektų į akis ir ant odos.

Pakuotė:  20 l, 10 l, 3l talpos metaliniai kibirėliai.


 

MIDA LT, UAB
Visos steisės saugomos © 2011-2016
Adresas: Gamyklos g. 19, Gargždai LT-96155
Tel.: +370 700 44722 
Faks.: +370 46 455 167, el. p.: info@mida.lt 
Įm. k.: 110433047
PVM mok. k.: LT104330410