ĮSPĖJIMAS: Informuojame, kad svetainė tvarko asmens duomenis ir naudojasi "slapukais".
Tęsdami naudojimasi šia svetaine jūs sutinkate su mūsų privatumo politika. Duotą sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 Lietuviškai
MENU

Klijuojančios mastikos

  »     »     »   Klijuojančios mastikos

Klijavimo mastika TECHONICOL Nr.22 (Vishera)

Klijavimo mastika TECHONICOL Nr.22 (Vishera) – tai daugiakomponentė masė, sudaryta iš bitumo, butadien-stirolo termoelastoplasto arba jo modifikacijų, tirpiklio ir technologinių priedų.

Naudojimo sritis:

Skirta priklijuoti ritinines bitumines, bitumo-polimerines stogo dangų ir hidroizoliacines medžiagas (be plėvelės) prie betono, metalinių, cemento-smėlio mišinio ir kitų paviršių. Kai dangos ant mastikos klojamos, nenaudojant atviros liepsnos, galima suderinti ir ritininės stogo dangos ir monolitinės mastikos sluoksnių stogo dangos privalumus. Naudojant ritinines medžiagas, gaunama puikiomis fizinėmis-cheminėmis charakteristikomis pasižyminti stogo danga, o mastikos sluoksnių stogo danga sudaro vienalytę besiūlę dangą – tai garantuota apsauga nuo galimų pratekėjimų.

Laikymo sąlygos:  Laikyti sausoje, apsaugotoje nuo šviesos vietoje, aplinkos temperatūra - nuo -200С iki +300С. Garantinis saugojimo laikotarpis — 12 mėnesių.

Saugos priemonės: Nenaudoti prie atviros ugnies šaltinių. Darbus atlikti tik gerai vėdinamose patalpose. Saugotis, kad medžiagos nepatektų į akis ir ant odos.

Pakuotė: Metaliniai 20 l talpos kibirėliai.

 

 

Mastika TECHONICOL Nr. 23, skirta lanksčiosioms čerpėms (Fikser)

Masika Nr. 23 Fikser – tai daugiakomponentė masė, sudaryta iš bitumo, butadien-stirolinio termoelastoplasto arba jo modifikacijų, užpildo, tirpiklio ir technologinių priedų.


Naudojimo sritis:
 

Produktas skirtas suklijuoti lanksčiųjų čerpių ir kitų bituminių medžiagų siūles, taip pat priklijuoti bitumines medžiagas prie plytų mūro, betono, metalinių, medinių, keraminių ir kitų paviršių.

Išeiga: Mastikos išeiga priklauso nuo atliekamų darbų pobūdžio.

Laikymo sąlygos:  Laikyti sausoje, apsaugotoje nuo šviesos vietoje, aplinkos temperatūra - nuo -200С iki +300С. Garantinis saugojimo laikotarpis — 12 mėnesių.

Saugos priemonės:  Produktas gaminamas vandens pagrindu, jo sudėtyje nėra organinių tirpiklių. Saugotis, kad medžiagos nepatektų į akis ir ant odos.

Pakuotė:  12 l, 3,6 l talpos metaliniai kibirėliai, 310 ml. kasetė.

 
 

 

Klijavimo mastika TECHNONICOL Nr.27

Klijavimo mastika TECHNONICOL Nr.27 tai daugiakomponentė vienalytė masė, sudaryta iš bitumo, mineralinio pluošto, mineralinių užpildų, tirpiklio ir technologinių priedų.

Naudojimo sritis: 

skirta priklijuoti ekstrudinio putų polistirolo plokštes prie bituminių, bitumo-polimerinių izoliacinių medžiagų, taip pat prie betono, metalinių, medinių paviršių, įrengiant pamatų izoliacijos sistemas.

Išeiga: dengiant juostomis: 0,6-1 kg/m², dengiant taškiniu būdu: 0,5-0,8 kg/m².

Klojant plokštes ant hidroizoliacinio sluoksnio, kuris padengtas apsaugine plėvele, ją reikia pašalinti propano degikliu. Temperatūra dengimo metu: nuo -10 iki +400С; jei temperatūra žemesnė, nei +50С, prieš dengiant produktą, jį reikia ne mažiau, kaip 24 valandas palaikyti šiltoje patalpoje.

Laikymo sąlygos:  Laikyti sausoje, apsaugotoje nuo šviesos vietoje, aplinkos temperatūra - nuo -200С iki +300С. Garantinis saugojimo laikotarpis — 12 mėnesių.

Saugos priemonės:  Nenaudoti prie atviros ugnies šaltinių. Darbus atlikti tik gerai vėdinamose patalpose. Saugotis, kad medžiagos nepatektų į akis ir ant odos.

Pakuotė:  22 kg ir 12 kg metaliniai kibirėliai.


 

MIDA LT, UAB
Visos steisės saugomos © 2011-2016
Adresas: Gamyklos g. 19, Gargždai LT-96155
Tel.: +370 700 44722 
Faks.: +370 46 455 167, el. p.: info@mida.lt 
Įm. k.: 110433047
PVM mok. k.: LT104330410